Bewertung von Izabela zu Michno-Drobnicki Lidia Hebamme

Bewertung zu Michno-Drobnicki Lidia Hebamme

Izabela
Pani Lidka - peen profeslonalizm. Zarówno przed jak i po ciazy. Zawsze suy rada ;) bardzo dobre podejcie do pacjentek jak i dzieciaczkow:)

anetad51@gmail.com Szczerze jestem bardzo zaskoczona odezwem roznych opinii dot. p.Lidii. Kiedy ja pisalam opinie bylam pierwsza na chyba kazdym portalu, ktory udalo mi sie znalezc,zeby ocenic prace z polozna. A teraz nagle odzew pozytywnych jak i negatywnych opinii. Ja rzadko kiedy cokolwiek komentuje chyba ze cos zrobilo na mnie ogromne wrazenie albo na czyms bardzo sie zawiodlam. W tym wypadku to drugie- chcialam po prostu zeby inne kobiety nie znalazly sie w podobnej sytuacji jak ja, bo jest to naprawde duzy stres, ktorego napewnno nie powinnam miec. Z cala pewnoscia P. Lidia potrafila mnie do siebie przekonac na poczatku, cieszylam sie ze moge miec w niej wsparcie i tak tez sie o niej publicznie wypowiadalam; jednak na poczatku nie mialam zadnych problemow nie musialam sie z nia widziec osobiscie ani telefonicznie. Dopiero pozniej kiedy wlasnie potrzebowalam spotkania osobistego, zatracil sie powoli kontakt telefoniczny. Nie jest to dla mnie przyjemne, nie lubie kiedy ktos kogos nieslusznie oczernia. Kiedy jednak pisze prawde czuje sie wporzadku wobec samej siebie jak i innych osob.