Direkt zum Inhalt Direkt zur Navigation

Bewertungen (1)

1. Userbewertung: 1 von 5 Sternen

1. von 15 Bewertungen

Nie polecam! Polozna, ktora do czasu podpisania umowy byla ze mna caly czas w kontakcie telefonicznym. Natomiast po podpisaniu umowy, ciezko bylo sie do niej dodzwonic jak rowniez ona sama nie oddzwaniala z zapytaniem co mogloby sie stac. W zaden sposob nie przygotowuje wczesniej do porodu. Jezeli masz jakis problem zwykle i przewaznie wysyla do szpitala- nie przyjezda na miejsce, zeby samej sprawdzic czy to jest co powaznego czy niekoniecznie. Jezeli lekarz zaleci jakies badanie, które powinna wykonac polozna- ona zwyczajnie nie ma terminu dla mnie, tumaczac, ze ma zbyt wielu pacjentow. Na zwykla prosbe z zapytaniem czy moglaby poinformowac w jakis sposób, ze pojawi sie póniej niz sie umawialimy, w sposób bardzo niegrzeczny odpowiada i zrywa umowe mówiac, ze z naszej strony to sa zbyt duze wymagania. Zerwala umowe w 34 tygodniu ciazy po prostu wychodzac z domu bez zadnej dyskusji i porozumienia; kiedy miala uczy mnie cwiczen oddechowych, relaksacji i przygotowywac do porodu. Poczulam sie przy niej malo bezpiecznie, narazila mnie na duzy stres, gdy jestem bardzo wysoko juz w ciazy. Dlatego pomyslalam o innych pacjentach zeby nie musialy tego samego przezywac w tak poznym i waznym dla nich okresie. Zdecydowany brak profesjonalizmu! Kiedy w koncowym okresie potrzebowalam jej najbardziej, znalazla prosta wymówke zeby z Nami nie pracowac. W ogóle widzialam ja dwa razy- pierwszy raz przy podpisaniu umowy a drugi 10 minut kiedy zerwala umowe wychodzac po prostu z domu nie zwazajac na to jak sie czuje w tym momencie (nie tyle psychicznie co tez fizycznie). Mozna miec nawet gorszy dzien ale w taki sposob polozne nie postepuja. Nigdy nie spotkalam sie z czyms podobnym.

geschrieben für:

Hebammen in Wesel

Neu hinzugefügte Fotos

Ausgeblendete 2 Kommentare anzeigen
    Ein golocal Nutzer Mit der Verankerung des Patientenrechtegesetzes im Bürgerlichen Gesetzbuch (BGB) sind alle freiberuflich tätigen Hebammen seit dem 01.01.2013 vom Gesetzgeber verpflichtet, für alle Hebammenleistungen einen Behandlungsvertrag gem, § 630a BGB mit den Frauen abzuschließen.
    KatiaZany Bardzo to przykre zeby po prostu zostawic w 34 tygodniu. To jest wiadome ze na tym etapie trudno tutaj znalezc nowa polozna ktora sie teraz Toba zajmie. wszystkiego dobrego
    anetad51@gmail.com Szczerze jestem bardzo zaskoczona odezwem roznych opinii dot. p.Lidii. Kiedy ja pisalam opinie bylam pierwsza na chyba kazdym portalu, ktory udalo mi sie znalezc,zeby ocenic prace z polozna. A teraz nagle odzew pozytywnych jak i negatywnych opinii. Ja rzadko kiedy cokolwiek komentuje chyba ze cos zrobilo na mnie ogromne wrazenie albo na czyms bardzo sie zawiodlam. W tym wypadku to drugie- chcialam po prostu zeby inne kobiety nie znalazly sie w podobnej sytuacji jak ja, bo jest to naprawde duzy stres, ktorego napewnno nie powinnam miec. Z cala pewnoscia P. Lidia potrafila mnie do siebie przekonac na poczatku, cieszylam sie ze moge miec w niej wsparcie i tak tez sie o niej publicznie wypowiadalam; jednak na poczatku nie mialam zadnych problemow nie musialam sie z nia widziec osobiscie ani telefonicznie. Dopiero pozniej kiedy wlasnie potrzebowalam spotkania osobistego, zatracil sie powoli kontakt telefoniczny. Nie jest to dla mnie przyjemne, nie lubie kiedy ktos kogos nieslusznie oczernia. Kiedy jednak pisze prawde czuje sie wporzadku wobec samej siebie jak i innych osob.